Wykrywanie techniki inwigilacji, Zabezpieczenia kontrinwigilacyjne, Zabezpieczenia informatyczne, Analiza telefonów komórkowych Zawsze są firmy i ludzie, którzy chcą chronić swoje tajemnice - zawsze są firmy i ludzie, którzy te tajemnice chcą zdobyć. Wszystko jest kwestią ceny.

O nas

Zakresem działalności  Interguard  jest techniczne i informatyczne zapewnienie ochrony informacji i prywatności, prowadzimy analizy z zakresu informatyki śledczej i odzyskiwania danych. Specjalizujemy się również w zabezpieczeniach przed terrorem bombowym.

Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie.

Założyciel INTERGUARD jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej. Przez następne lata zdobywał doświadczenie pracując w Biurze Ochrony Rządu na polu technicznych i antyterrorystycznych zabezpieczeń najważniejszych osób i obiektów w kraju i zagranicą. Przez dwa lata odpowiadał za techniczne zabezpieczenia Polskiego Przedstawicielstwa przy NATO w Brukseli, oraz Ambasady RP w Teheranie.

Wszyscy współpracownicy INTERGUARD są doświadczonymi inżynierami, specjalistami z zakresu techniki specjalnej i bezpieczenstwa IT.

 

Posiadane uprawnienia:

– biegły sądowy z zakresu ,,procedury postępowania w przypadku wykorzystania materiałów i urządzeń wybuchowych oraz środków pirotechnicznych w aktach terroru kryminalnego”

– uprawnienia do kierowania pracami przy użyciu bojowych środków minerskich i pirotechnicznych

Ukończył specjalistyczne kursy policyjne w kraju i w USA:

– rozpoznanie minersko-pirotechnicznego

-wyszukiwanie i neutralizacja środków i urządzeń wybuchowych

Jest członkiem Stowarzyszenia Polskich Specjalistów Bombowych oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Specjalistów Techników i Dochodzeniowców d/s Zamachów Bombowych

 

Kierujemy się zasadą etyki i lojalności wobec naszych klientów. Oferujemy ponad standardowe zaangażowanie się w wykonywanie zadań, dyskrecję oraz wysoką kulturę osobistą.

Nie zakładamy podsłuchów i techniki specjalnej!