O nas

Zakresem działalności  Interguard Sp. z o. o. jest techniczne i informatyczne zapewnienie ochrony informacji i prywatności, prowadzimy analizy z zakresu informatyki śledczej i odzyskiwania danych. Specjalizujemy się również w zabezpieczeniach przed terrorem bombowym.

Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie.

Założyciel INTERGUARD jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej. Przez następne lata zdobywał doświadczenie pracując w Biurze Ochrony Rządu na polu technicznych i antyterrorystycznych zabezpieczeń najważniejszych osób i obiektów w kraju i zagranicą. Przez dwa lata odpowiadał za techniczne zabezpieczenia Polskiego Przedstawicielstwa przy NATO w Brukseli, oraz Ambasady RP w Teheranie.

Wszyscy współpracownicy INTERGUARD są doświadczonymi inżynierami, byłymi funkcjonariuszami BOR oraz antyterrorystycznych oddziałów Policji.

Henryk Mroziński jest specjalistą d/s zwalczania terroryzmu bombowego, zabezpieczeń i procedur przeciwdziałania zagrożeniom bombowym. Był wieloletnim ekspertem podkomisji sejmowych d/s przeciwdziałania terrorowi kryminalnemu.

Posiadane uprawnienia:

- biegły sądowy z zakresu ,,procedury postępowania w przypadku wykorzystania materiałów i urządzeń wybuchowych oraz środków pirotechnicznych w aktach terroru kryminalnego”

- uprawnienia do kierowania pracami przy użyciu bojowych środków minerskich i pirotechnicznych

Ukończył specjalistyczne kursy policyjne w kraju i USA:

- rozpoznani minersko-pirotechnicznego

-wyszukiwanie i neutralizacji środków i urządzeń wybuchowych

Jest członkiem Stowarzyszenia Polskich Specjalistów Bombowych oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Specjalistów Techników i Dochodzeniowców d/s Zamachów Bombowych

Posiadamy certyfikaty bezpieczeństwa dostępu do Informacji niejawnych o klauzuli ,,ŚCIŚLE TAJNE”, oraz ,,NATO COSMIC TOP SECRET”.

Kierujemy się zasadą etyki i lojalności wobec naszych klientów. Oferujemy ponad standardowe zaangażowanie się w wykonywanie zadań, dyskrecję oraz wysoką kulturę osobistą.

Nie zakładamy podsłuchów i techniki specjalnej!